Dok se većina BiH bori sa snijegom, grad na sjeveru pahulje su zaobišle

"Cijeli dan je tmuran, povremeno je padala slaba kiša, ali pahuljica još nismo vidjeli", priča mještanin

Redakcija
1 min čitanja
Snijeg nije pao u Kozarskoj Dubici
Snijeg nije pao u Kozarskoj Dubici

Snijeg koji cijeli dan pada i pravi probleme u saobraćaju na području BiH ove godine je zaobišao Kozarsku Dubicu.

Po svemu sudeći, stanovnici ove lokalne zajednice za sada neće imati prilike da uživaju u pravoj zimskoj idili.

VEZANA VIJEST Sladić upozorava da će večeras doći do promjene koja će dodatno zakomplikovati situaciju

“Pahuljice nismo vidjeli”

“Cijeli dan je tmuran, povremeno je padala slaba kiša, ali pahuljica još nismo vidjeli”, priča mještanin Kozarske Dubice za Srpskainfo.

Podsjećamo, zanimljiv fenomen kada oblaci „zaobiđu“ jedno područje dogodio se i prošle zime, kada u cijeloj BiH snijeg jedino nije pao u Gradiški, koja je od Kozarske Dubice udaljena oko 30 kilometara.
Za razliku od prošle zime, područje grada Gradiške od juče je prekriveno snježnim pokrivačem.

Podijeli ovaj članak