Teška nesreća u Sarajevu, tri žene pobjegle u posljednji trenutak

Redakcija
1 min čitanja
Saobraćajna nesreća desila se na Otoci
Saobraćajna nesreća desila se na Otoci (FOTO: Čitatelj/Fokus.ba)

Teška saobraćajna nesreća u kojoj je učestvovalo jedno vozilo dogodila se jutros u sarajevskom naselju Otoka.

Kako je potvrđeno iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo, jedna osoba je u ovom udesu povrijeđena.

“Prevezena je na KUM i trenutno se utvrđuje stepen povreda”, rečeno nam je.

Automobil je završio na pješačkoj stazi pored saobraćajnice i na krovu, a na njemu je pričinjena velika materijalna šteta.

Objavljen video nesreće

Na portalu Crna Hronika objavljen je video nesreće. Na njemu se vidi kako su tri žene u posljednji trenutak pobjegle sa mjesta na kojem je završio automobil.

Podijeli ovaj članak