Tužilaštvo se oglasilo o tragičnom slučaju kod Zavidovića: Ubistvo ili nesretan slučaj?

U nastavku istrage te nakon što bude poznat nalaz obdukcije i tačan uzrok smrti, bit će poznata i tačna kvalifikacija

Redakcija
1 min čitanja
zenica policija noć
Ilustracija

Dežurni kantonalni tužilac Zeničko-dobojskog kantona koji je s uviđajnom ekipom Sektora kriminalističke policije sinoć prisustvovao uviđaju, naložio je obdukciju tijela preminulog H. E., rođenog 1967. godine, potvrdila je Feni portparolka Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova ZDK-a Lejla Ekinović.

Policijska uprava Zavidovići sinoć je oko 21.30 sati bila obaviještena da je došlo do narušavanja javnog reda i mira u mjestu Donji Mustajbašići.

“Došlo je do tuče, a prilikom naguravanja jedno je lice palo i zadobilo povrede, od kojih je i podlegao. Podlegao je H. E., rođen 1967., a slobode je lišeno lice J. A., rođen 1985. godine. Obojica su iz Zavidovića”, kazala je Ekinović.

U nastavku istrage te nakon što bude poznat nalaz obdukcije i tačan uzrok smrti, bit će poznata i tačna kvalifikacija djela koje će biti stavljeno na teret uhapšenom J. A.

OZNAČENO:
Podijeli ovaj članak