U Sarajevu poginuo pješak

Iako su pokušali reanimirati pješaka, mogli su samo konstatovati smrt

Redakcija
0 min čitanja

U sarajevskom naselju Briješće večeras je došlo do saobraćajne nesreće u kojoj je poginuo pješak.

Udario ga je automobil, a u MUP-u Kantona Sarajevo su istakli da je na mjesto događaja upućena policijska patrola, a nedugo zatim i ekipa hitne pomoći i vatrogasci.

Iako su pokušali reanimirati pješaka, mogli su samo konstatovati smrt.

Uskoro bi se trebalo znati više detalja o nesreći.

Podijeli ovaj članak