U teškoj saobraćajnoj nesreći povrijeđeno pet osoba

Na mjestu događaja kao tehnička podrška učestvovali su i pripadnici Profesionalne vatrogasne jedinice iz Srebrenika, dok su policijski službenici obavili uviđaj

Redakcija
1 min čitanja

Pet osoba je povrijeđeno u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na dijelu magistralnog puta Tuzla – Orašje, tačnije na predjelu Srebrenika.

Kako je potvrđeno iz Operativnog centra Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona, saobraćajna nesreća se dogodila oko 17:30 sati, a učestvovala su tri automobila.

Tom prilikom, prema prvim informacijama povrijeđeno je pet osoba, koje su prevezene u Univerzitetski klinički centar u Tuzli, gdje im se ukazuje ljekarska pomoć. U toj zdravstvenoj ustanovi će im biti utvrđen i stepen povreda.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02XfhqqUCTLZRsytUBVHrJZUJK5e23DEqjpa8zChcdyNjQ6eN64BSgpooAxh43dNhTl&id=100068020202189&__cft__[0]=AZU55IrO8fSnZKjeEsRVZ5-YjeRk3UId486KHtEZYp_YI5IELO_Y1Wxwoc4RbqRYWUNiHusjU2Q-lvrsybKSrMhBK-V60eUKKd3Jhzg0prA_dmKhn9Q5LeZzjXlJA4vmggejoQAYChc8DDjoIbjaOG2CY1-PGZEuopLRkjGzDJ09Sb6fzl6atV_hFNxOc-fjrds&__tn__=%2CO%2CP-R

Na mjestu događaja kao tehnička podrška učestvovali su i pripadnici Profesionalne vatrogasne jedinice iz Srebrenika, dok su policijski službenici obavili uviđaj.

Podijeli ovaj članak