Ubijena žena u Sloveniji, velika potraga za državljaninom BiH: “Opasan je, ne prilazite mu”

Slovenska policija traga za 39-godišnjim državljaninom BiH osumnjičenim za ubistvo u Vuhredu i upozorava građane da mu ne prilaze

Redakcija
1 min čitanja
ubistvo državljanin bih slovenija

Slovenska policija intenzivno traga za 39-godišnjim državljaninom Bosne i Hercegovine. On je osumnjičen za ubistvo počinjeno tokom noći na području Vuhreda, naselja u blizini granice s Austrijom.

Noćas, nešto prije jedan sat poslije ponoći, policija je na području Vuhreda, u općini Radlje ob Dravi, evidentirala ubistvo za koje je osumnjičen 39-godišnji državljanin Bosne i Hercegovine. Muškarac je nožem teško povrijedio svoju 36-godišnju partnericu, koja je preminula na mjestu događaja.

Prema informacijama Policijske uprave Celje, osumnjičeni je visok oko dva metra. Pretpostavlja se da je odjeven u farmerke, crnu majicu kratkih rukava i crne cipele.

Potraga za osumnjičenim

Policija navodi da je riječ o opasnoj i nepredvidivoj osobi. Pokrenuta je intenzivna potraga.

Za sada nije objavljen identitet žrtve.

Građanima upućen apel

Iz Policijske uprave Celje pozvali su građane na dodatni oprez.

Upozoravaju da, ukoliko primijete osumnjičenog, ne pokušavaju stupiti u kontakt s njim niti mu prilaziti.

Umjesto toga, građanima je preporučeno da se sklone na sigurno mjesto i odmah obavijeste policiju.

OZNAČENO:
Podijeli ovaj članak