Zumra Begić preletjela u četvrtu stranku. U novoj su je nahvalili i svečano dočekali

Tokom aktuelnog mandata, politički angažman Zumre Begić obilježen je promjenama stranačke pripadnosti

Redakcija
1 min čitanja
Zumra Begić pristupila SBB-u
Zumra Begić pristupila SBB-u

Zastupnica u Skupštini Tuzlanskog kantona Zumra Begić pristupila je Savezu za bolju budućnost (SBB), nakon što je ranije ovog mjeseca isključena iz Stranke za Bosnu i Hercegovinu.

Prijemu Begić u redove SBB-a prisustvovali su predsjednik stranke Fahrudin Radončić, predsjednik Centralnog izbornog štaba Nermin Džindić, kao i povjerenik za Tuzlanski kanton Elvir Salihović.

VEZANI Zumra promijenila tri stranke, iz zadnje su je izbacili ove sedmice. Poznato i koja joj je nova?

Iz SBB-a ističu da Begić predstavlja još jedno prepoznatljivo političko ime koje je u posljednjem periodu odlučilo pristupiti ovoj stranci, naglašavajući trend jačanja njihovih redova.

Politički put

Tokom aktuelnog mandata, politički angažman Zumre Begić obilježen je promjenama stranačke pripadnosti. U Skupštinu Tuzlanskog kantona ušla je kao kandidatkinja SDA, nakon čega je djelovala u Socijaldemokratima.

Krajem prošle godine pridružila se Stranci za Bosnu i Hercegovinu, iz koje je nedavno isključena, da bi sada svoju političku karijeru nastavila u Savezu za bolju budućnost.

OZNAČENO:
Podijeli ovaj članak