Argentinci srušili Lazio, Pjaniću 90 minuta

FBL-ITA-SERIEA-JUVENTUS-SASSUOLO

Juventus je u derbiju 21. kola Serie A u Torinu s 2:0 dobio Lazio.

Trener stare dame Massimiliano Allegri na teren je poslao prilično ofenzivan tim s Pjanićem, Cuadradom, Dybalom, Higuainom i Mandžukićem.

Pokazao se to kao dobar potez jer Juve je nakon 17 minuta imao 2:0. Već u petoj minuti Mandžukić je glavom spustio za Dybalu koji pogađa neobranjivo s ruba šesnaesterca. Za 2:0 je u 17. minuti pogodio Higuain nakon ubacivanja Cuadrada.

Lazio je zaprijetio u 25. minuti preko Milinković-Savića koji je opalio s 20-ak metara, ali pokraj gola. U 30. minuti Higuain je ponovno zatresao mrežu gostiju, ali gol je opravdano poništen zbog zaleđa.

Dybala je u 54. minuti pucao s ruba šesnaesterca, ali pokraj gola. Argentinac je opet u prilici bio sedam minuta kasnije, međutim opet nije bio precizan.

Marko Pjaca na teren je ušao u 87. minuti, a tu malo preostalog vremena imao je čak dvije prilike za gol. Udarac nogom s 14 metara otišao je pokraj gola, a pokušaj glavom s pet, šest metara iznad gola.