Baka Slišković: Moji igrači će poraz dobro osjetiti po džepu

baka sliskovic333

Nogometaši Zrinjskog izgubili su u 6. kolu Premijer lige BiH od Sarajeva na Koševu rezultatom 4:2.

Trener aktuelnih prvaka BiH Blaž Slišković nije bio sretan zbog poraza svojih izabranika.

– Vjerovatno ćemo osvježiti ekipu u narednoj sedmici, ali za ovaj poraz nije problem fizička nespremnost već nešto treće”, rekao je Slišković, te dodao:

Ni umor ni kvalitetna igra Sarajeva nije razlog. Pohvalit ću suca, posebno glavnog koji je posao odradio fantastično. Moja ekipa se trudila, dali smo gol, ali nismo uspjeli da u nastavku nešto napravimo”, rekao je trener Zrinjskog

“Kada smo u posljednjih 15 minuta bili jednaki, bili smo bolji. Sarajevo nam tada nije stvorilo šansu. Čestitam Sarajevu na pobjedi. Moji će dobro osjetiti na svojim džepovima jer njihovo ponašanje ne priliči igraču Zrinjskog, rekao je Slišković.