la liga

Barca se pogubila, pogledajte kako im je Batis zabio gol

barca betis fekir

Utakmica 2. kola španske La Lige između Barce i Betisa na Kamp Nou stadionu počela je od 21 sat. Katalonci bez Messija i Suareza u startnoj postavi na momente izgledaju smiješno.

Barca je u novu sezonu startala porazom od Athletic Bilbaa (0:1), a ni večeras im ne ide baš najbolje.

Gosti su poveli u 15. minutu preko Nabila Fekira. Bila je munjevita akcija gostiju u kojoj se odbrana Barce bukvalno raspala.

Sergio Canales odlično je na centru uzeo loptu Sergiju Busquetsu, dodao Lorenu Moronu, a ovaj sjajno gurnuo u prostor za Fekira koji je hladnokrvno poentira za vodstvo Betisa.

Ipak, Katalonci su uspjeli poravnati do kraja prvog dijela utakmice. U 41. minutu Griezmann je pogodio nakon sjajne asistencije Roberta. Bio je mat u četiri poteza, a akcija je krenula od golmana…