romi bod na startu

Luda utakmica na Olimpicu, Džeko zabio sjajan gol

dzeko under

Povela je Roma preko Undera u 6. minutu, ali je u 16. minutu Genoa poravnala preko Pinamontia

Roma je u prvom kolu nove sezone Serije A dočekala Genou na Olimpicu, i već u prvom poluvremenu gledatelji su vidjeli četiri gola.

Povela je Roma preko Cengiza Undera u 6. minutu, ali je već u 16. minutu Genoa poravnala preko Pinamontia.

U 30. minutu na sceni je naš Edin Džeko, koji je zabio sjajan gol za novo vodstvo Rimljana.

No, i ono je trajalo tek 13. minuta. U 43. minutu gosti ponovo dolaze do poravnanja, nakon što je Criscito pogodio sa bijele tačke.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme Kolarov je pogodio za 3:2. Činilo se da će Roma startati pobjedom u novu sezonu, no u 70. minutu zabio je Yamik, ispostavilo se, za konačnih 3:3.

Top ponudu za današnje utakmice pronaći ćete na sajtu Meridiana, a osim standardne ponude na ove mečeve, tu su i bonus kvote, koje vas čekaju već nakon trećeg odigranog para. Na Meridianovom sajtu depozit bez dodatnih troškova, između ostaloga, možete da uplatite Mastercard ili Maestro karticom, a na prvu uplatu dobićete 20% bonusa.