liga prvaka

Bayern demonstrirao moć na Olimpicu, Giroud magiju u Bukureštu

Minhenski Bayern demonstrirao je moć na rimskom Olimpicu i već nakon prvog meča osmine finala Lige prvaka riješio pitanje prolaska dalje.

Slavio je Bayern s 4:1 u gostima kod Lazija. Posao su Bavarci završili još u prvom dijelu kada su poveli 3:0.

Već u 9. minuti Mussachio je napravio kardinalnu grešku i praktično gurnuo u stopostonu šansu Roberta Lewandowskog koji takve prilike na propušta.

Vodstvo Bavaraca u 24. minutu udvostručio 17-godišnji Jamal Musiala, da bi u finišu poluvremena, nakon fantastičnog prodora Comana na 0:3 povisio Leroy Sane.

U nastavku je Acerbi već u 47. minuti autogolom dodatno zagorčao život Laziju. Samo dva minuta kasnije Correa je uspio uspio zabiti jedini gol za Rimljane.

Senad Lulić u igru je ušao u 31. minutu pri rezultatu 2:0 za goste.

Maestralni Giroud

Atletico Madrid je na svom terenu poražen u prvom meču osmine finala protiv Chelseaja (0:1).

Meč se igrao u Bukureštu, na neutralnom terenu, jer Plavci nisu imali odobrenje da iz Engleske doputuju u Madrid.

Sve je mirisalo na “nulu”, no fantastični Olivier Giroud još jednom je pokazo svoju klasu.

U 68. minuti Giroud je zabio jedan od najljepših golova ove sezone u Ligi prvaka, kada je Jana Oblaka matirao makazicama.

Suci su najprije pokazali da je ofsajd, ali je iz VAR soba stigla povrdila da je gol regularan.