Bez pobjednika na San Siru: Perišić u sudačkoj nadoknadi spasio Inter poraza

perisic

Milan i Inter odigrali su bez pobjednika (2:2) u velikom gradskom derbiju poznatom kao “Derby della Madonnina” na San Siru. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić bio je junak utakmice.

Nakon početnog vodstva Milana hrvatski reprezentativac je prvo asistirao za 1:1, a onda u sudačkoj nadoknadi zabio za konačnih 2:2.

Domaćin je poveo u 42. minuti sjajnim pogotkom Španca Susa na asistenciju Giacoma Bonaventure. Izjednačio je Antonio Candreva još ljepšim golom u 53. minuti.

No, radost Nerazzurra je kratko trajala jer je Suso pet minuta kasnije zabio svoj drugi gol na utakmici za novo vodstvo Milana. Špancu je tada asistirao Bacca.

Kada se već činilo kako će Milan upisati pobjedu, Perišić je iz jedne gužve pred golom Milana zabio za konačnih 2:2.