Nihad Mujakić

Bivši igrač Sarajeva heroj utakmice na debiju za Hajduk, i to zbog crvenog kartona (VIDEO)

mujakic

U 85. minuti debitant Mujakić je dobio crveni karton

U okviru 21. kola HNL-a Hajduk je na Poljudu pobijedio Lokomotivu s 1:0. Zabio je Eduok. Bijeli su igrali s igračem manje zadnjih desetak minuta, crveni je dobio debitant Mujakić.

Hajduk je ovom pobjedom pobjegao drugom Osijeku na šest bodova, a Rijeci koja ima utakmicu manje na sedam.

U 20. minuti oko deset hiljada navijača na Poljudu ustalo je i zapjevalo “Sretan nam rođendan”, povodom 109. rođendana Hajduka.

Ubrzo nakon toga pao je i gol, i to jedini na utakmici. U 28. minuti zabio je Eduok koji je pretrčao Kolingera i pokupio loptu nakon jednog odbijanca i lijepo pogodio mrežu.

U 85. minuti debitant Mujakić je dobio crveni karton, pokupio je Uzunija koji bi, da je prošao, bio sam ispred Posavca i vjerojatno zabio za 1:1. Tako se Mujakić pretvorio u junaka pametnim crvenim kartonom, a Bijeli su dobili pojačanje. Mujakić je jako dobro igrao, piše Index.hr.

Od 88. trajala je opsada Hajdukovog gola, Lokomotiva je htjela zabiti s igračem više, no Hajduk je zasluženo slavio na Poljudu.

Pogledajte Mujakićev crveni karton u nastavku.