Premijer liga BiH

Borac i Tuzla City remizirali u Banjoj Luci

stojan vranjes fk borac – facebook

Nogometaši Borca odigrali su 1:1 protiv Tuzla Cityja utakmicu u okviru odgođenog trećeg kola Premijer lige BiH na Gradskom stadionu u Banjoj Luci.

U prvom dijelu igre nije bilo golova, a već na otvaranju drugog dijela Tuzla City je došao do prednosti od 1:0 golom Sulejmana Krpića u 47. minuti.

Prije toga Mehanović je pogodio stativu, a Krpić odbijenu loptu poslao iza leđa Pavlovića.

Borac je izjednačio u 56. minuti golom Stojana Vranješa iz jedanaesterca. Lukić je oboren u kaznenom prostoru, a siguran izvođač bio je kapiten Banjalučana.

Isti rivali odmjerit će snage predstojećeg vikenda na Tušnju u okviru 14. kola Premijer lige.

Tuzla City nakon današnjeg remija ima 27 bodova i drži drugu poziciju na tabeli, dok je Borac na petoj poziciji s osam bodova manje.