Bundesliga se vratila, Ibišević majstorski pogodio! (VIDEO)

ibisevic

Pogledajte sjajan pogodak bivšeg bh. reprezentativca

Bundesliga se vratila!

U jednom od mečeva koji su se igrali od 15:30 minuta pred praznim tribinama snage su odmjerili Hoffenheim i Hertha Berlin, a pomalo iznenađujuće pobjedu je odnijela gostujuća ekipa, i to ubjedljivo, 0:3.

Bh. napadač Vedad Ibišević istisnuo je iz prve postave Piateka i odigrao 79. minuta, a u 60. je pogodio u svom stilu za povećanje vodstva na 0:2.

Pogodak Ibiševića pogledajte u nastavku.

Nakon pauze od dva mjeseca u Njemačkoj su u subotu odigrane utakmice Bundeslige. Bez prisustva gledalaca, odigrano je ukupno 12 utakmica.

Prostor ispred stadiona, koji je inače pred utakmice preplavljen navijačima, danas je bio u potpunosti prazan.

Osim ovog susreta, odigrane su i utakmice Augsburg – Wolfsburg (1:2), Borussia Dortmund – Schalke (4:0), Fortuna Dusseldorf – Paderborn (0:0), RB Leipzig – Freiburg (1:1).

Utakmice Bundeslige suspendovane su sredinom marta zbog pandemije koronavirusa (COVID-19).