Povreda koljena

Chiellini tješio Ibrahimovića: Je li ovo kraj snova o njegovom posljednjem EURO-u?

ibraa (1)

Zlatan Ibrahimović bio je prisiljen napustiti teren tokom drugog poluvremena sinoćnjeg meča Milana protiv Juventusa u kojem je njegova ekipa slavila sa 3:0.

Ibrahimović se borio za loptu na sredini terena, a onda je naglo pao, naizgled bez kontakta sa protivnikom, piše Goal.

Pokušao je igrati još nekoliko minuta, a onda ga je ipak morao zamijeniti Rebić, koji je kasnije postigao sjajan pogodak.

“Ibra nije bio najspremniji za utakmicu, a sada ga boli koljeno, nadamo se da nije ništa ozbiljno”, kazao je trener Stefano Pioli nakon meča.

Još uvijek nema egzaktnih informacija o Ibrinoj povredi.

Teren je napustio sa grimasom na licu, a tješio ga je čak i protivnički igrač – iskusni defanzivac Juventusa Giorgio Chiellini.

Ibrahimović je i ranije u karijeri imao teških povreda koljena, pokidao je ligamente kad je igrao za Manchester United u utakmici protiv Anderlechta.

Nakon toga je otišao u Los Angeles i igrao za Galaxy.

Posebno je zabrinjavajuća ova povreda budući da je Ibra najavio povratak u nacionalni dres Švedske za predstojeće Evropsko prvenstvo, ali sada taj povratak visi u zraku.