reprezentativac bih

Demirović za pola sata dao dva gola i asistirao

golovi demirovića

U razmaku od samo devet minuta je dva puta tresao protivničku mrežu, a uspio je i namjestiti gol saigraču

Fudbalski reprezentativac BiH Ermedin Demirović briljira u rapsodiji Augsburga na gostovanju kod Darmštata u 24. kolu Bundeslige.

Nakon prvih 45 minuta Augsburg vodi sa 5:0, a Demirović je dao dva gola uz jednu asistenciju.

Prvi gol je dao u 20. minuti za 3:0, a pet minuta kasnije je asistirao Rubenu Vargasu za 4:0. U 29. minuti Demirović je stigao do drugog pogotka.

Demirović je tako došao do cifre od 14 golova u Bundesligi, a ima i osam asistencija. Jedan je od najkorisnijih igrača u Njemačkoj ove sezone.

Inače, po gol za Augsburg dodali su Filip Tiec (Philip Tietz) u 2. i Fredrik Jensen u 12. minuti.