"lokomotiva" potvrdila

Dojučerašnji igrač Želje nakon žestokog starta prevezen u bolnicu

osmankovic (1)

Ozljeda ga je zadesila u trenutku kada se potpuno nametnuo u redovima Lokomotive i dobijao sve veću minutažu

Zagrebačka Lokomotiva zabilježila je poraza na domaćem terenu u 21. kolu 1. HNL. U Kranjčevićevoj je slavila Gorica s 3:0, a susret je nažalost obilježila ozljeda bh. internacionalca Kemala Osmankovića.

U 66. minuti Osmanković se teže ozlijedio, nakon duela je nezgodno pao, pri rezultatu 1:0 za goste. Nakon njegovog izlaska s terena, Lokomotiva je u narednih 10-tak minuta primila još dva gola. Prvo je u 74. minutu pogodio Dieye, a u 80. minutu za konačnih 3:0 pogodio je Mitrović.

Ozljeda je Osmankovića zadesila u trenutku kada se potpuno nametnuo u redovima Lokomotive i dobijao sve veću minutažu.

“U drugom poluvremenu teško se ozlijedio naš Kemal Osmanković, koji je na nosilima hitno odvezen u bolnicu. Molimo se i nadamo da nije riječ o ozbiljnijoj ozljedi!

DRŽI SE KEMO!”, poručili su na zvaničnoj Facebook stranici kluba iz Kranječevićeve!

U drugom poluvremenu teško se ozlijedio naš Kemal Osmanković, koji je na nosilima hitno odvezen u bolnicu.

Molimo se i nadamo da nije riječ o ozbiljnijoj ozljedi!