liga 1

Duljević ušao s klupe i asistirao za bod Nimesa

nimes (1)

Duljević je priliku sa klupe dobio u 59. minuti kada je ušao umjesto Vlatka Stojanovskog

Bh. reprezentativac Haris Duljević upisao je asistenciju u utakmici 15. kola francuske Ligue 1 između Nimesa i Metza (1:1).

Nakon prilika na obje strane, Habibou Mouhamadou Diallo je u 30. minuti donio prednost Metzu. Gosti su preko Adame Traorea postigli još jedan pogodak, ali je on poništen zbog ofsajda u 36. minuti.

Duljević je priliku sa klupe dobio u 59. minuti kada je ušao umjesto Makedonca Vlatka Stojanovskog, a samo dvije minute poslije reprezentativac Bosne i Hercegovine upisao je asistenciju.

Bivši fudbaler Sarajeva prvo je oduzeo loptu i proslijedio je do Sofianea Alakoucha, koji mu je potom vratio, a onda je Duljević uposlio Renauda Riparta, koji je pogodio za 1:1.

Nimes trenutno ima 12 bodova, tri manje od zone spasa.