liga 1

Duljeviću 30-tak minuta u remiju Nimesa, fino ih je iskoristio

nimes1

Nimes je osvojio prvi bod ove sezone u francuskom šampionatu. I to nakon što je gubio sa 0:2 na gostovanju kod Monaca.

Kneževi su poveli preko iskusnog Islama Slimanija u 39. minuti, a prednost domaćih udvostručio je Wissam Ben Yedder u 44.

Ipak, drugo poluvrijeme donijelo je potpuno drugačiju utakmicu.

Prvo je stoper domaćih Jemerson dobio crveni karton u 55. minuti, a zatim je krenuo i rezultatski sunovrat Kneževa.

Bh. reprezentativac Haris Duljević u igru je ušao u 60. minuti i učestvovao u akcijama kod oba gola gostiju.

Duljević je izbacio dva puta u kontru Zinedinea Ferhata, dvostrukog asistenta kod golova Nimesa. Ferhat je prvo asistirao Philippoteaxu u 70. minuti, a zatim i Denkeyu na osam minuta prije kraja za konačnih 2:2.

Bio je to prvi osvojeni bod za Nimes ove sezone.

Top ponudu za današnje utakmice pronaći ćete na sajtu Meridiana, a osim standardne ponude na ove mečeve, tu su i bonus kvote, koje vas čekaju već nakon trećeg odigranog para. Na Meridianovom sajtu depozit bez dodatnih troškova, između ostaloga, možete da uplatite Mastercard ili Maestro karticom, a na prvu uplatu dobićete 20% bonusa.