PRemijer liga

Dva gola u pet minuta: Sprektakularan gol Lukića za vodstvo Širokog protiv Sarajeva

sarajevo široki

Sarajevo na stadionu “Asim Ferhatović Hase” od 13,00 sati igra protiv Širokog Brijega u okviru 19. kola Premijer lige BiH.

Nakon što je prvo poluvrijeme završeno bez golova, odmah na otvaranju viđen je sprektakularan gol Lukića kojim su gosti iz Hercegovine došli u vodstvo.

Igrala se 46. minuta kada je Beganović katastrofalno reagovao i dodao loptu u noge Lukuću koji je s dvadesetak metara iskosa s lijeve strane loptu poslao u nebranjeni dio mreže gola Sarajeva.

Nije se igralo još ni pet minuta kada je Široki postiglo gol za 2:0. Strijelac je bio Krupešak.

Zanimljivo je da su u prvom poluvremenu viđena samo dva udarca na gol, i to oba prema golu domaćih.