serija a

Džeko se vratio na teren dvije sedmice nakon neugodne povrede

dzeko maska

Sampdoria i Roma u 8. kolu Serije A odigrali su bez golova (0:0).

U prilično dosadnoj fudbalskoj predstavi, dobra vijest za fudbalsku javnost u BiH jeste da se na teren vratio napadač Rome i kapiten Zmajeva Edin Džeko, koji je prije tačno dvije sedmice doživio neugodnu povredu jagodične kosti.

Džeko je dobio priliku u finišu prvog dijela, kada je zamijenio povrijeđenog hrvatskog internacionalca Nikolu Kalinića.

Džeko je igrao sa zaštitnom maskom na licu, no nije uspio pomoći Vučici da dođe do pobjede.

Roma je završila utakmicu s igračem manje, nakon što je u 87. minuti isključen Kluivert.

U preostale dvije utakmice odigrane danas u istom terminu, Cagliari je s 2:0 nadigrao SPAL, dok je Udinese s minimalnih 1:0 bio bolji od Torina.

Top ponudu za današnje utakmice pronaći ćete na sajtu Meridiana, a osim standardne ponude na ove mečeve, tu su i bonus kvote, koje vas čekaju već nakon trećeg odigranog para. Na Meridianovom sajtu depozit bez dodatnih troškova, između ostaloga, možete da uplatite Mastercard ili Maestro karticom, a na prvu uplatu dobićete 20% bonusa.