Seria A

Džeko u sjajnoj utakmici spasio bod Interu protiv Atalante

Inter je remizirao sa Atalantom na svom stadionu Giuseppe Meazza u susretu šestog kola Serije A.

Meč je odlično počeo za domaćine, već u petoj minuti Lautaro Martinez postiže pogodak za vodstvo. No, do kraja prvog poluvremena ekipa iz Bergama kreira preokret te golovima Malinovskog i Toloija dolazi u prednost od 1:2.

Bod je prvaku Italije spasio naš Edin Džeko u 71. minuti. Dijamant se našao na pravom mjestu te odbijenu loptu pospremio u mrežu gostiju.

Inter je četiri minute prije kraja imao priliku ponovo povesti, ali Dimarco je pogodio prečku udarcem sa bijele tačke…

Džeko je odigrao cijeli susret te, uz Nicola Barellu, ostavio najbolji dojam kod milanskog tima.

Ranije danas, Milan je slavio u gostima kod Verone (1:2).