Kapiten Fenera

Edin Džeko zadobio nezgodan udarac, stradala mu arkada

edin dzeko krv

Kapitenu reprezentacije Bosne i Hercegovine stradala je arkada na desnom oku, zbog čega je Džeko nakratko morao napustiti teren

Kapiten Fenerbahčea i reprezentacije Bosne i Hercegovine doživio je nezgodnu povredu u utakmici turske Superlige protiv Pendikspora.

Nakon što su primili pogodak Akbunara u 30. minuti, fudbaleri Fenera su krenuli u napad, a samo nekoliko minuta kasnije Džeko je požrtvovano skočio kako bi centaršut sa lijeve strane glavom zakucao u mrežu. Do lopte je uspio doći, gol nije postigao, a na sve to sudar sa jednim od protivnika ostavio ga je sa povredom.

Naime, kapitenu reprezentacije Bosne i Hercegovine stradala je arkada na desnom oku, zbog čega je Džeko nakratko morao napustiti teren.

Ipak, nakon intervencije medicinskog tima Fenerbahčea, Džeko se vratio na teren i nastavio meč, koji je i dalje u toku, a Pendikspor i dalje vodi rezultatom 0:1.