premijer liga bih

Eurogol Kamenara protiv Želje koji se spasio poraza u 94. minuti. Sloga sedam od sedam

Željo posušje

Željezničar i Posušj remizirali su na Grbavici odigravši 1:1 u meču 15. kola Premijer lige BiH.

U prvih pola sata viđena je blijeda igra obje ekipe. Ipak, prvo do vodstva dolazi Posušje u 33. minuti iz slobodnog udarca.

Strijelac je bio Kamenar, koji je eurogolom izazvao veliku oduševljenje gostujućeg tima.

Domaćini su do kraja prvog dijela prijetili preko Haračića i Mekića, ali njihovi udarci su otišli pored gola Posušja.

U drugom poluvremenu viđeni su jalovi pokušaji Želje da stigne do izjednačenja.

Željezničar do boda dolazi u 94. minuti preko Selimovića koji je sjajno skočio na ubacivanje iz kornera.

U drugom susretu odigranom u istom terminu Sloga je u Modriči sa 1:0 savladala Zvijezdu 09.

Gol je postigao Baranov u 88. minuti.

Sloga je tako zadržala maksimalan učinak na domaćem terenu. Tim iz Doboja tako na dosadašnjih sedam utakmica kao domaćin ima sedam pobjeda.