prcic (2)

Selektor BiH u velikim problemima uoči nastavka kvalifikacija, odnosno duela s Finacima i Italijanima

Strasbourg i Guingamp odigrali su danas 3:3 u duelu 32. kola francuske Lige 1.

Ponovo je u dresu Strasbourga briljirao povremeni reprezentativac BiH Sanjin Prcić.

Prcić je prvo u 39. minutu asistirao za gol Ajorque, za 1:1 na semaforu, a onda je bombom sa ivice kaznenog prostora ponovo svoj tim vratio u rezultatski egal, za 2:2.

Nakon tog gola, Strasbourg je uspio i potpuno okrenuti rezultat i povesti 3:2, no gosti su tri minuta prije kraja ipak uspjeli doći do boda.

Robert Prosinečki, selektor BiH u velikim je problemima uoči nastavka kvalifikacija, odnosno duela s Finacima i Italijanima u junu. Miralem Pjanić zbog crvenog kartona sigurno propušta duela s Fincima, a možda čak i s Italijanima. Zavisi šta odluči UEFA.

Robiju treba veznjak, a Prcić to jeste. I, po svemu sudeći, mnogo dobar veznjak. Podsjećamo, nedavno je svoj klub Prcić odveo do trofeja francuskog Liga kupa.

Pogledajte Prcićevu “bombu” protiv Guingampa…