bravo!

FK Sarajevo neće naplaćivati karte za revanš Omladinske Lige prvaka

Olimpijski stadion Asim Ferhatović
Hase FOTO: PIXSELL

Hajde da zajedno ponesemo našu ekipu do pobjede. Naprijed bordo-bijeli, poručili su iz FK Sarajevo

Juniori FK Sarajevo će 25.10. igrati uzvratnu utakmicu Omladinske Lige prvaka protiv ukrajinskog Ruha.

Iz Sarajeva su odlučili navijače počastiti besplatnim ulazom.

“Naši juniori igraju uzvratni meč protiv FC Ruh Lviv u srijedu, 25. 10. sa početkom u 16:00. Utakmica će se odigrati na stadionu Asim Ferhatović Hase, a ulaz za sve posjetioce bit će besplatan!”, naveli su iz Sarajeva i dodali:

“Hajde da zajedno ponesemo našu ekipu do pobjede. Naprijed bordo-bijeli!”, poručili su iz FK Sarajevo.

Podsjetimo, u prvoj utakmici Ruh i Sarajevo su remizirali rezultatom 1:1. Sarajevo je povelo u 23. minuti. Golman Šutković je ispucao loptu za koju su se izborili bordo-bijeli, a onda je Pločo asistirao Nurkoviću koji je pogodio za 1:0. Ruh je izjednačio u 66. minuti. Penal je napravio Alajmović, a siguran izvođač bio je Kitela za 1:1.

U slučaju prolaska dalje, mladići Sarajeva će igrati protiv boljeg iz susreta Famalicao – Midtjylland.