PREMIJER LIGA BIH

Fubaleri Tuzla Cityja upisali još jednu ubjedljivu pobjedu

tuzla city – fena 11 (1)

Fudbaleri Tuzla Cityja u 6. kolu Premijer lige BiH ostvarili su ubjedljivu pobjedu rezultatom 4:1 (4:0) nad trebinjskim Leotarom na Gradskom stadionu u Srebreniku.

Od prvih trenutaka utakmice bilo je jasno kako tim Dragana Jovića želi da što prije dođe do prednosti i ovjere pobjede.

Coulibaly je u 3. minuti donio prednost, a do odlaska na odmor pogađali su Kuzmanović u 21., Mišić u 32. i Nargalić u 39. minuti utakmice.

U prvom dijelu Leotar je u 10. minuti imao najbolju priliku preko Todorovića, ali je doro intervenisao golman Brajlović.

U drugom dijelu domaći sastav je imao više od igre, ali su gledaoci u Srebreniku na gol čekali do 90. minute. Naime, Prvan je postigao počasni gol za Trebinjce i konačan rezultat.

Inače, gosti su u 81. minuti imali još jednu odličnu priliku. Golman Brajlović je odbranio pokušaj loba Mahira Karića.

Novom ubjedljivom pobjedom Tuzla City je osvojio deseti bod u sezoni te se svrstao u red vodećih ekipa dok je Leotar ostao na četiri osvojena boda.