Grčka tragedija u Zagrebu: Hrvatska već može vaditi karte za Rusiju (VIDEO)

modric

Nogometna reprezntacija Hrvatske je u prvoj utakmici baraža za Svjetsko prvenstvo je na Maksimiru sa 4:1 savladala reprezentaciju Grčke i tako došla na korak do plasmana u Rusiju.

“Vatreni” su žestoko krenuli i već u 14. minuti vodili sa 1:0 kada je sa bijele tačke pogodio Luka Modrić.

Nije se dugo čekalo na drugo gol. Strinić je sjajno probio po lijeoj strani, ubacio prizemnu loptu na prvu stativu gdje se našao Kalinić koji je majstorskim udarcem savladao Karnezisa.

Hladan tuš na Maksimiru uslijedio je u 30. minuti kada Sokratis postiže gol nakon ubacivanja iz kornera.

Hrvate ovo nije omelo, te su samo nako tri minuta povećali vodstvo na 3:1.

Strijelac je bio Perišić nakon sjajnog ubacivanja Vrsaljka. Nogometašu Intera nije bilo teško loptu glavom pospremiti u praznu mrežu.

Grčku sudbinu na Maksimiru zapečatio je Kramarić u 49. minutu utakmice nakon nove asistencije Vrsaljka.

Do kraja utakmice Hrvatska je imala nize izglednih prilika ali nedostatak koncentracije bio je presudan da Grci iz Zagreba ne odu sa još golova u mreži.