rekordi

Guardiola prokockao priliku da iza sebe ostavi Mourinha

pep guardiola

Pepu Guardioli bila je večeras stota utakmica u Premier ligi kao treneru. I propustio je priliku da postavi novi rekord kada su pobjede nakon te brojke odrađenih utakmica u pitanju.

Manchester City je vodio od prve minute protiv Newcastlea u gostima, no u drugom poluvremenu Svrake su okrenule i slavile s 2:1. Čekao je Newcastle pobjedu protiv Građana čak 14 godina.

Guardiola je tako ostao poravnat s Portugalcem Joseom Mourinhom koji je nakon 100. odrađene utakmice na Ostrvu imao 73 pobjede.

Evo kako izgleda lista najuspješnijih trenera u Engleskoj nakon prvih 100 utakmica.