Neriješen rezultat

Hazard golčinom spasio Chelsea od blamaže na domaćem terenu (VIDEO)

hazard

Eden Hazard preuzeo je odgovornost još jednom

Chelsea i Wolverhampton odigrali su bez pobjednika 1:1 u sklopu utakmice 30. kola engleskog Premiershipa.

Gosti iz West Midlandsa šokirali su Stamford Bridge u 56. minuti. Diego Jota i Raul Jimenez ukrali su loptu pa sjajno kombinovali u jednoj kontri, a onda je potonji uz malo sreće matirao Kepu Arrizabalagu i doveo Wolvese u vodstvo.

Napadao je Chelsea do samoga kraja, tražio pogodak za izjednačenje i dočekao ga u prvoj minuti sudijske nadoknade. Eden Hazard preuzeo je odgovornost te nakon kratko izvedenog kornera s lijeve strane primio loptu na ivici kaznenog prostora, napravio korak i poslao projektil u gostujuću mrežu.

Utakmica na Stamford Bridgeu bila je jednosmjerna gotovo cijelih 90 minuta. Ekipa Maurizija Sarrija kontrolirala je događanja na terenu cijelo vrijeme. Nizali su napade, imali posjed lopte, ali nikako nisu uspijevali povesti.

Nakon ovog kiksa, Chelsea je ostao na šestom mjestu i ima jednak broj bodova kao i Arsenal (37) koji danas igra s Manchester Unitedom.