Hercegovački derbi bez pobjednika i golova

nk-siroki-zrinjski-030616

Zrinjski i Široki odigrali su u Mostaru pred 1500 gledatelja neodlučeno 0:0 u sklopu 15 kola Premijer lige BiH

Prvi su zaprijetili gosti preko Menala u 10. minuti, a sedam minuta kasnije uzvratili su “plemići”, Oliver Petrak pogodio je vratnicu. Do iduće šanse čekalo se do 43. minute kada je pogriješio vratar domaćih Kozić, no Krstanović nije iskoristio šansu.

U 49. minuti mogao je Zrinjski do vodstva kada je Todorović izbio sam pred Soldu. Međutim, neuspješno je pokušao driblingom riješiti ovu izglednu situaciju i propala je velika prigoda domaćih. Do kraja utakmice nije bilo stopostotnih prigoda i velikih uzbuđenja, mreže su ostale mirovati.

Nakon sedam uvodnih domaćih pobjeda, Zrinjski je prvi put ove sezone pod Bijelim brijegom ostao bez punog plijena.