Sjajni šveđanin

Ibrina druga mladost: Za pobjedu Milana pogodio “makazicama” (VIDEO)

ElvcQ-dXIAY7rhi

Milan je u okviru 6. kola Serije A savladao Udinese na gostovanju sa 2:1, a prvo ime utakmice bio je Zlatan Ibrahimović sa jednom asistencijom i postignutim golom.

Ibrahimović je prvo upisao asistenciju kada je u 18. minuti pogodio Kessie, da bi tri boda i učvršćivanje na vrh tabele Milanu obezbijedio golom u 83. minuti.

Ibrahimović je pobjedonosni gol postigao na svoj prepoznatljiv način, dobro se snašao u kaznenom prostoru i “makazicama” pogodio nebranjeni dio mreže.

Ovo je za Ibrahimovića sedmi gol u ovoj sezoni. Rade Krunić je priliki za igru dobio na samom kraju meča kada je ušao u 89. minuti.

Milan je nakon 6. kola na vrhu tabele sa 16 bodova, dok je Udinese do sada sakupio siromašna tri boda.