primera

Igrač Betisa “kaznio” VAR monitor

New Project (13)

Veznjak Betisa Nabil Fekir dobio je crveni karton u meču 33. kola španske La Lige protiv Villarreala, a prilikom izlaska iz igre šakom je udario monitor koji služi sudijama prilikom pregledavanja spornih situacija.

Fekir je crveni karton dobio za samo dvije minute.

Prvo je zbog naguravanja dobio žuti karton u prvoj minuti sudijske nadoknade, a dvije minute nakon toga zbog nesportskog ponašanja dobio je i drugi žuti.

Kako je njegov tim imao zaostatak od 2:0 u tom trenutku, Fekir je bio vidno ljut zbog odluke sudije.

Dok je izlazio s terena prolazio je pored VAR monitora i žestoko udario šakom u ekran.

Betis je u drugom poluvremenu samo jalovo pokušavao doći do pogotka, pa je na kraju poražen rezultatom 2:0, a Fekir će zbog crvenog kartona pauzirati samo jednu utakmicu.