Imamo gol sezone? VIDEO

Screenshot_5

Lyon i Bordeaux odigrali su 3:3 u fantastičnoj utakmici 3. kola Le Championnata koja će ostati zapamćena po nevjerovatnom golu Nabila Fekira.

Veznjak Lyona je u 10. minuti utakmice vidio da je Bordeauxov golman Costil izašao sa gola i tačno sa sredine igrališta ga neodbranjivo lobovao.

Nakon što je 13 minuta kasnije Tete zabio i drugi gol za Lyon, činilo se da goste čeka prava katastrofa.

No, sve je uprskao Darder, koji je u razmaku od 33. do 36. minute dobio dva žuta kartona.

Bordeaux je preko Malcoma izjednačio do poluvremena, no Traore je u 74. minuti povisio na, činilo se, nedostižnih 3:1.

Taj rezultat stajao je sve do 88. minute kad je Lerager smanjio, a Malcom u prvoj minuti sudačke nadoknade zabio za 3:3 i veliki bod Bordeauxa.

Lyon – Bordeaux 3:3 (Fekir 10’, Tete 23’, Traore 74’ / Malcom 41’, 90'+1’, Lerager 88’)

U ostalim mečevima koji su odigrani danas postignuti su sljedeći rezultati: Montpellier – Strazbourg 1:1, Nice – Guingamp 2:0, Rennes – Dijon 2:2, St. Etienne – Amiens 3:0, Troyes – Nantes 0:1.