Pogodio iz slobodnjaka

Imamo li već gol sezone u Premijer ligi BiH: Bekrić Želji “zakucao” pod prečku (VIDEO)

bekric

Samir Bekrić je večeras na Grbavici sjajno pogodio za izjednačenje Slobode protiv Željezničara  na 1:1.

U derbiju današnjeg programa 5. kola Premijer lige bivši igrač Željezničara je u 30. minuti iz slobodnog udarca loptu smjestio pod prečku, što je ujedno bio i prvi pogodak ekipe Amara Osima primljen u ovoj sezoni.

Željo je u vodstvo došao preko Bogičevića u 18. minuti i držao je prednost svega 12 minuta kada je Bekrić postigao eurogol.

Pošto je ranije nosio dres plavih, Bekrić gol nije proslavio, te se gestikulacijom “izvinio” navijačima svog bivšeg kluba.