allegri na mukama

Juve ima veliki problem, protivnici očito znaju koji je

juve atletico

Juve nije izdržao. Na prepunom Wanda Metropolitano stadionu slomio ga je Atletico Madrid te uzvrat u Torinu Stara dama čeka s čak dva gola zaostatka.

Završilo je 2:0 za Atletico golovima Jose Gimeneza u 79. te Diega Godina u 84. minuti i to nakon prekida.

Pritom su Italijani preživjeli još jedan gol, onaj Alvara Morate u 73. minuti kada je njemački sudac Felix Zwayer uz pomoć VAR-a poništio to zbog prekršaja u napadu nad Giorgijem Chiellinijem.

Italijanski mediji pritom su apostrofirali veliki Allegrijev i Juventusov problem, a to su primljeni golovi iz prekida.

Od posljednjih sedam primljenih golova u svim takmičenjima, Juventus ih je čak šest primio iz prekida i akcija koje su uslijedile nakon prekida.