Kvalifikacije za LP: Hadžićev MOL Vidi ostvario dobar rezultat u Švedskoj

lazovics629

Završene su jo dvije prve utakmice trećeg pretkola Lige prvaka, a dobre rezultate izborili su gosti.

Mađarski MOL Vidi bivšeg bh. reprezentativca Anela Hadžića izborio je odličan rezultat na gostovanju kod Malmoa.

Danas su Mađari izborili 1:1 na gostovanju u Švedskoj i imaju vrlo dobre šanse da se plasiraju u plej-of.

Nakon sat vremena igre Anders Christiansen je doveo Malmo u vodstvo, ali je zlata vrijedan gol deset minuta kasnije postigao Loic NEgo za goste. Bh. internacionalac Anel Hadžić je igrao svih 90 minuta za goste.

BATE Borisov je slavio minimalnu pobjedu na gostovanju kod Qarabaga rezultatom 1:0 i tako ostvario prilično veliku prednost pred gostovanje. Stanislav Dragun je pogodio u 36. minuti i to je bio konačan rezultat susreta.

Benjamin Verbić je donio veliku prednost Dynamu iz Kijeva na gostovanju kod Sparte Prag, ali su domaći iz penala izjednačili u četvrtoj minuti nadoknade.