Liga prvaka: Porazi Porta, Napolija i Borussije, Mešanović ušao s klupe VIDEO

maribor

Prvo kolo UEFA-ine Lige prvaka je završeno. Večeras je odigrano preostalih osam utakmice, u kojima smo vidjeli 26 golova.

Jasmin Mešanović, doskorašnji igrač Zrinjskog ušao je s klupe u duelu njegovog Maribora sa Spartakom iz Moskve.

Mešanović je u igru ušao u 69. minutu umjesto Ahmedija, pri rezultatu 0:1. Maribor je do boda došao u 85. minutu golom Bohara.

Spartak je vodio od 59. minuta golom Samedova.

Manchester City rutinski je razmontirao Feynoorda u Roterdamu. Završilo je 4:0 za goste iz Engleske. Pogađali su Stones (2.), Aguero (10.), Gabriel Jesus (25.) i Stones (63.).

Real Madrid je pred svojim navijačima s dva gola Ronalda (12, 51.) i jednim Ramosa (61.) ispratio kući APOEL sa Kipra. Loša vijest iz Madrida za hrvatskog selektora, Kovačić je napustio teren s bolnom grimasom na licu i suzama u očima, i vrlo je moguće da propušta ključne duele kvalifikacija za SP koje Hrvatska igra u oktobru.

Težak poraz doživjela je Borussija iz Dortmunda u Londonu na gostovanju kod Tottenhama. Završilo je 3:1 za domaće.

Poražen je i Napoli u gostima kod Shakhtara iz Donjecka 1:2. Pred svojim navijačima teško je stradao Porto. Bešiktaš je slavio s 3:1.

Liverpool i Sevilla remizirali su (2:2), kao i Leipzig i Monaco (1:1).