nepobjedivi "redsi"

Liverpool ima niz od 41 utakmice bez poraza i skoro nedostižnih +19

salah klopp

Liverpool je u zaostalom susretu engleskog nogometnog prvenstva u gostima svladao West Ham rezultatom 2:0.

Gosti su dominirali u prvih 45 minuta, a do vodstva su došli u 35. preko Mohameda Salaha koji je realizirao jedanaesterac.

West Ham je u nastavku zaigrao nešto bolje, stvorio nekoliko izglednih prilika, no Alex Oxlade-Chamberlain u 52. minuti pogodio je za konačnih 2:0.

Bila je to 23. Liverpoolova prvenstvena pobjeda u 24 odigrana kola i momčad Jurgena Kloppa sada ima 70 bodova, 19 više od drugoplasiranog Manchester Cityja.

“Redsi” trenutno imaju niz od 41 prvenstvene utakmice bez poraza (36 pobjeda, 5 neodlučenih) i u lovu su na Arsenalov rekord. “Topnici” su u razdoblju od maja 2003. do oktobra 2004. u Premier ligi nanizali 49 utakmica bez poraza.