Manchester City i Tottenham podijelili bodove na Etihadu

manchester city

Manchester City i Tottenham odigrali su 2:2 u utakmici 22. kola engleske Premier lige.

Sjajna utakmica koja u prvom poluvremenu nije bilo toliko atraktivna naspram onoga što nam je ponudilo drugih 45 minuta.

Igrala se 49. minuta kada je jednu dugu loptu Cityja krivo procijenila obrana Tottenhama, a Leroy Sane spretno i uz pomoć ruke koju nije vidio sudija, postiže pogodak za 1:0.

U 54. minuti na ubačaj Sterlinga, a nakon loše reakcije Llorisa, de Bruyne postiže pogodak za povećanje prednosti domaćina. Nije dugo stajao taj rezultat na semaforu.

Četiri minute kasnije smanjuje Dele Alli.

Konačan rezultat postavlja Son nakon asistencije petom Harryja Kanea i sjajne akcije gostiju u 77. minuti.

Gabriel Jesus upisao je debi za Manchester City ušavši u igru u 82. minuti, a već minutu kasnije postiže pogodak koji je ipak poništen zbog nedozvoljene.

City je ovim remijem ostao izvan mjesta koja vode u Ligu prvaka iduće sezone.