liga prvaka

Marokanac vodio Borussiju do pobjede, Napoliju samo bod

Achraf Hakimi (1)

U utakmici 2. kola F grupe Lige prvaka Borussia Dortmund je na gostovanju pobijedila prašku Slaviju 2:0.

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Achraf Hakimi koji se upisao u strijelce u 35. i 89. minuti.

Marokanski defanzivac, koji je u Dortmund stigao u julu prošle godine na dvogodišnju posudbu iz Real Madrida, zabio je oba gola nakon brzih kontranapada njemačkog sastava.

U drugom susretu iz ove grupe u derbiju večeri sastaju se Barcelona i Inter.

U susretu iz E grupe Genk i Napoli su odigrali bez golova. Gosti su u prvom poluvremenu čak tri puta gađali okvir gola. Dva puta Arkadiusz Milik, jednom Jose Callejon, ali nisu uspjeli svladati Gaetana Couckea.

U drugom susretu iz ove grupe večeras se sastaju Liverpool i RB Salzburg.