karim onisiwo

Napadač zabio gol, pa zaboravio da je to uradio: Odmah su znali šta nije u redu (VIDEO)

onisiwo

Mainz i Leipzig u petak su odigrali golijadu koja je završila 3:3. Gosti su dvaput vodili s dva gola razlike, ali je Mainz ipak ostao neporažen. Za domaće su zabili Onisiwo (43), Niakhaté (67) i Mateta (83), dok su golove za Leipzig postigli Klostermann (20, 32) i Werner (49).

Pogodak kojim su domaći smanjili na 2:1 zabio je Karim Onisiwo u 43. minuti, a upravo je tim golom ispisao ovu priču.

Naime, pet minuta ranije je u sudaru sa suparničkim Ibrahimom Konateom doživio potres mozga, ali je nastavio igrati do kraja prvog poluvremena.

Kada su tokom predaha igrači stigli u svlačionicu, Onisiwo se nije sjećao da je zabio gol te je time iznenadio suigrače i trenera Sandra Schwarza koji je odmah uvidio da se radi o posljedicama sudara.

Umjesto njega u drugom dijelu ušao je Jean-Phillipe Mateta koji je u 83. minuti zabio za konačnih 3:3.