Navijače Sarajeva nije zadovoljila pobjeda protiv Slavije, traže se ostavke

sarajevo slavija

Sarajevo je danas u okviru 22. kola BHT Premijer lige na Koševu savladao Slaviju rezultatom 3:0.

Vodeći pogodak za bordo klub postigao je Leon Benko u 39 .minuti, a ovo je bio njegov četvrti gol u bordo dresu protiv Slavije. Benko je ovim golom učvrstio svoje mjesto na vrhu liste strijelaca na kojoj vodi sa 14 postignutih pogodaka.

Sarajevo je na početku drugog poluvremena imalo veliku šansu da udvostruči prednost, ali se Duljević nije najbolje snašao pred golom gostiju.

U 57. minuti Sarajevo je došlo do drugog gola nakon sjajno izvedenog kontra napada Duljevića i Bekića kojem nije bilo teško poslati loptu u mrežu

Konačan rezultat od 3:0 postavio je Hamza Čataković u 87. minuti. Berberović je idealno centrirao sa desne srane, a mladi napadač Sarajeva glavom je matirao gostujućeg golmana.

Navijači Sarajeva u više navrata tokom utakmice su skandirali: “Uprava napolje”, “Dino ped***”, “Ibro odlazi”, čime su pokazali šta misle o posljednjim rezultatima, aferi “punac” i vratolomijama sa mijenjanjem trenera i dovođenjem nazovi pojačanja.