Nevjerovatan promašaj Džeke protiv Atalante, Totti spasio Romu

dzeko

Atalanta i Roma igraju prvu utakmicu nedjeljnog programa 33. kola Serije A, a nakon 37 minuta već su pala četiri gola.

Nakon što je Roma povela sa 2:0 golovima Dignea i Nainggolana, Atalanta se potpuno vratila zahvaljujući pogocima Alessandra i Borriela.

U ekipi Vučice danas nema Miralema Pjanića zbog problema sa mišićem, a u prvih 11 su Edin Džeko i Ervin Zukanović.

Dok je Zukanović požutio, Džeko je učestvovao u akciji kod drugog gola Rome.

Ipak, kapiten reprezentacije BiH ovo poluvrijeme će pamtiti po nevjerovatnom promašaju u 41. minuti meča kada je sa nekih šest metara pucao preko gola.

Rezultat je na kraju utakmice glasio 3:3, pošto su još u drugom poluvremenom pogodili ponovo Borriello, te Totti koji je u 85. minuti postigao svoj 301. gol za Romu.

Roma je nakon 33 kola i dalje na trećoj poziciji koju drži sa 65 osvojenih bodova.

Atalanta je 14. sa 37 bodova i za sada je van opasne zone.