Nogometaš nakon jednog duela umalo ostao bez penisa (VIDEO)

bittolo

Nogometaši Albacetea u 12. kolu španske Segunda Division ugostili su Huescu na stadionu Carlos Belmonte, ali ono što će se puno duže pamtiti od same igre i dosadnih 0-0 nakon 90 minuta je bizarna i teška povreda njihova lijevog beka Mariana Bittola.

Igrala se 82. minuta, Albacete je krenuo u napad, lopta je stigla s desne strane u kazneni prostor Huesce gdje su na nju skočila dva domaća igrača. Ali, umjesto lopte prilikom skoka pred golom gostiju napadač Roman Zozulja udario je kramponima – međunožje Argentinca.

Iako se u prvi trenutak nije činilo da je udarac težak, niti je izgledalo kao nešto potencijalno opasno, Bittolo je pao na travz i počeo se valjati od bolova. Pridigao se, pogledao što mu je suigrač napravio od “ponosa” i odmah pozvao liječnike u pomoć.

Ubrzo je i zamijenjen, a klupski doktor španskim je medijima nakon utakmice potvrdio da je trebao operacijski zahvat te da je na penisu zaradio čak deset šavova.