Turska treća liga

Ovo nikad niste vidjeli: Tri penala u 90. minuti, crveni golmanu, a onda najveće iznenađenje

turska

Prava ludnica na stadionu je nastala kad je i on odbranio penal

Nevjerovatna situacija dogodila se na utakmici treće turske lige između Utas Usakspora i Ergenea Velimesea.

U posljednjoj minuti utakmice pri vodstvu domaćih 2:0 dosuđen je jedanaesterac za Ergene.

Golman Usakspora Ersin Aydin zaustavio je udarac s bijele tačke, ali je dobio žuti karton jer je ranije izašao s gol-linije.

Penal je ponovljen, Aydin se bacio u istu stranu i opet ga odbranio, ali je sudija procijenio da je opet ranije napustio gol-linije pa je dobio drugi žuti karton.

Na gol je stao odbrambeni igrač Levent Aktug, a prava ludnica na stadionu je nastala kad je i on odbranio penal te sačuvao 2:0 prednost svoje ekipe.

Vrhunsku ponudu za današnje fudbalske mečeve pogledajte na meridianbet.ba. Osim top kvota, na raspolaganju su vam i brojne promocije, zahvaljujući kojima možete da dobijete bonus na uplatu. Meridianbet tako, između ostaloga, sa 10% bonusa časti igrače koji su novac deponovali Maestro i Mastercard karticama.