Pep ponovo nadmudrio Mourinha, City slavio protiv Uniteda (VIDEO)

ibrahimovic

Pep Guardiola nastavio je svoj stopostotni niz na klupi Cityja pobijedivši svog velikog rivala Josea Mourinha. Prvi okršaj dvojice najslavnijih menadžera današnjice u Premiershipu završio je pobjedom Manchester Cityja kod Manchester Uniteda 2:1.

Rezultatski sve je bilo gotovo već u prvom poluvremenu. Sjajni Kelechi Ieahanacho spustio je loptu za Kevina De Bruynea u 15. minuti, Belgijanac se sjurio ka golu i hladno matirao Davida De Geu. Isti igrač sve je napravio i pri drugom golu, njegov udarac u 36. minuti odbio se od stative ravno na nogu Ieahanachu, a Cityjev mladić neometan povisuje na 2:0.

Zlatan Ibrahimović smanjio je u 42. minuti nakon pogreške Claudija Brava, ali više od toga u svom prvom Derbiju grada Manchestera slavni švedski napadač nije mogao.

Jose Mourinho ostao je na samo tri pobjede u 17 dosadašnjih okršaja protiv Guardiole, a City je izbio na vrh Premiershipa s maksimalnih 12 bodova nakon uvodna četiri kola. Gradski rival United ima tri manje.