Liga prvaka: Pjanić asistirao, Stara dama razbila Barcu

juve_barca

Stara dama nakon manje od sat vremena igre vodila je protiv Bracelone s 3:0 u prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka.

Miralem Pjanić asistirao je Chielliniju u 55. minutu dvoboja protiv Barce za treći gol svoga tima.

Bh. reprezentativac ubacio je iz kornera, a Chiellini glavom pogodio mrežu gostiju. Bila je to veznjaku treća asistencija ove sezone u Ligi prvaka, i po tome je najbolji u Juventusu. Pjanić je igrao do 89. minute, kada ga je zamijenio Barzagli.

Juve je prethodno u prvom dijelu utakmice zabio dva gola, i to oba puta preko Dybale. Prvo je pogodio u 7. minutu, a potom i 22. minutu susreta.

Barca je u tom susretu imala čak 65 posto posjeda lopte, no to joj nije pomoglo. Igrači Juventusa su bili puno konkretniji i opasniji. Tome najbolje govori i podatak da je Barca za devedeset minuta tek dva puta šutirala u okvir gola, a Juventus čak osam puta.

Podsjećamo, druga utakmica koja je trebala biti odigrana večeras, ona između Borussie D i Monaca, a odgođena je zbog napada na autobus s domaćim igračima eksplozivnim napravama. Taj će susret biti odigran sutra od 18,45 sati u Dortmundu. Od 20,45 sati igraju Real – Bayern i Atletico Madrid – Leicester.